Ülevaade

Vahetused ja broneerimine

Suve jooksul toimub 5 erinevat laagri­vahetust, igaüks erineva ilma, tegevus­kava ja seltskonnaga. Üks täispikk vahetus kestab 12 päeva ja lühike vahetus 8 või 6 päeva. Enamasti tahavad lapsed tagasi tulla juba tuttavasse vahetusse, ent alati on ka neid, kes soovivad erinevad vahetused läbi proovida, sest sõpru leiab alati.

Hinnad ja maksmine

Toetades meid, toetate ka Neptunit. Neptun kaitseb teie varandust – lapsi ja nende head tuju – nii maal kui ka merel. Kes teab, võib-olla ilmutab ta end isegi lastele.

Elu laagris

Kui lapsed on laagris, hoolitsevad nende hea tuju eest nii nemad ise kui ka kasvatajad, ent on asju mida lapsed ja vanemad võiksid eelnevalt teada. Nii saate tagada selle, et laps laagris millestki puudust ei tunneks, ja nii ennast kui ka lapsi kurssi viia sellega, mis neid ees ootab.

Korduma kippuvad küsimused

Merelaager on igatepidi eriline. Ega meil olegi võimalik teile laagrist täit ülevaadet anda, selle tagasiside saate loodetavasti lastelt :). Siin oleme välja toonud vastused kõige olulisematele küsimustele, mis vanematel tihti tekivad.

Kui te oma küsimustele kusagilt vastust ei leia, kirjutage meile: info@merelaager.ee.

Meid Toetavad